Tefal GV 5245

Systém odvápňovania
Systém proti odkvapkávaniu
Samočistenie
Automatické vypínanie

Kupil som to manzelke ako nahradu za klasicku zehlicku, ale myslim ze je nadmieru spokojna :). Vyrobok mame zatial len kratko, ale myslim ze svoj ucel dokonale splna. Ja to vidim hlavne na podstatne kratsej dobe zehlenia oproti klasickej naparovacej zehlicke. Mozem pridat hodnotenie ale po nejakom case :)

• , zakúpené v OKAY.sk

Systém odvápňovania
Systém proti odkvapkávaniu
Samočistenie
Automatické vypínanie

Žehlička s vysokým výkonom pre pohodlné žehlenie s vysoko klznou žehliacou plochou Ultragliss Diffusion. Systém Easy Cord zabezpečuje ľahkú manipuláciu s žehličkou a Eco funkcia umožní usporiť až o 20% viac energie ako bežná žehlička. 1 litrová nádrž tiež zaistí pohodlie až 1,5 hodiny nepretržitej prevádzky.

Technické parametre

• Príkon: 2320 W
  • Variabilná para: až 90 g / min
  • Tlak pary: 4,5 baru
  • Kapacita bojlera: 1 liter

Žehliaca doska Ultragliss Diffusion - najkĺzavejšia na trhu

Vyšší parný výkon pre rýchlejšie žehlenie

Kompaktný dizajn pre extra jednoduché skladovanie a pohodlnejšie ovládanie

Nastavenie Eco šetrí 20% energie

Prevedenie výrobku: biela / modrá farba

Až 1,5 hodiny nepretržitého žehlenia

Integrovaný systém pre navíjanie kábla a parnej hadice

Podložka pre odloženie žehličky vo zvislej polohe

Zjednodušený kontrolný panel

Systém EASY CORD - ľahká manipulácia s prívodnou šnúrou

Pohodlné držadlo

Generátor pary: bojler z nerezovej ocele

Patentovaný Lock systém pre uskladnenie a prenášanie

Tlačidlo vypnuté / zapnuté

Kontrolka pripravenosti k prevádzke

Integrovaný systém pre uloženie el. kábla a parnej hadice v minimálnom čase vs. maximálne nastavenie pary

• Netreba stále dolievať vodu .Ľahká žehlička .
    • Neoplatí sa zapnúť len na pár veci.Ne vidno úroveň zostávajúcej vody .

Som spokojná .

• rýchlo pripravená na žehlenie
    • ľahká žehlička
    • ťažší prístup k nádržke na nalievanie vody na boku

skvelý výrobok

• lahšia oproti klasickej žehličke
    • žehlí neporovnateľne lepšie, nakoľko ten tlak pary je veľký
    • jednoduchá obsluha
    • super zehli aj veci na vešiaku
    • šijem a so žehlením veľkých plôch látky mám teraz ušetrený polovičný čas
    • mala som klasicku žehličku a prvý krát som skúsila parnu stanicu... VYNIKAJUCA KUPA
    • zatial ziadne proti

Moja stara naparovacia žehlička mala uz nárok na odpocinok a tak som zvalzovala co kupit. Podla testov z min. roku, prave tento typ parnej stanice dostal najlepsie hodnotenie medzi parnzmi stanicami a klasickymi naparovackami. Skusila som a nebanujem. Vrelo odporucam!

• Lahka, para dostatocna, kosele zehli super
    • Nic

Nsdmieru spokojny

• , zakúpené v Nel

Super cena . Kvalitný výrobok - radosť žehliť :)

• , zakúpené v Nel

• super zehlenie

najlepsia zehlicka, ktoru som mala

• Neprekonateľný pomer cena - kvalita - dizajn

Neporovnateľné so žehlením s klasickou naparovacou žehličkou. Samozrejme v prospech tohto parného generátora :-)
    Odporúčam.

• Rýchle zahrievanie
    • Skladný
    • Výkon

Tento parný generátor odporúčam, rovnako ako moja švagrina, ktorá ho tiež vlastní