Najnovšie recenzie zo sekcie Žehličky

Pridané: 20. februára 2022

Zakúpený v Testuj.to

• obrovské množstvo pary, ktorú žehlička vyprodukuje.
  • Ľahký prístroj, a predsa výkonný
  • veľmi rýchle vyžehlenie veľkého množstva bielizne
  • hrubší kábel na prívod pary

Je to úplne iná žehlička ako tá, ktorú som používala doteraz. Je ľahka a výkonná, pokiaľ ide o množstvo pary. Paru používam len vtedy, keď chcem a potrebujem, a to stlačením tlačidla pri držaní žehličky. A je skvelé, že paru môžem použiť aj pri žehlení jemných a syntetických tkanín, skrátka naozaj tak, ako potrebujem. Oceňujem veľkú nádržku na vodu, ktorá vystačí na viac ako hodinu žehlenia.

Overený zákazník Testuj.to Zdenka

• rýchlosť žehlenia - vyžehlenie
  • čas na zahriatie
  • veľkosť

Veľmi sa mi páči parný generátor a ľahko sa s ním pracuje. Návod je napísaný stručne, takže prvé žehlenie bolo bez problémov. Na žehliacej doske nezaberá veľa miesta - toho som sa najviac obávala. Neprekážal mi. Žehlenie je rozhodne rýchlejšie ako s mojou starou žehličkou. Som nadšená.

Overený zákazník Testuj.to Dagmar

• rýchlosť žehlenia
  • malá váha
  • dizajn
  • veľký objem nádržky
  • samočistiaca funkcia/žiadny problém s vodou z vodovodu
  • naozaj veľké množstvo pary
  • na začiatku som mala problém s káblom z nádržky, je hrubší ako napájací kábel zo žehličky a ťažšie sa mi s ním manipulovalo, ale je to len otázka zvyku ;-)

Toto je moja prvá skúsenosť s parným generátorom, doteraz som používala parnú žehličku. Žehlenie s generátorom je oveľa rýchlejšie - predpokladám, že za to môže množstvo pary, ale naozaj oceňujem, že nič neprská a nekvapká. Pri žehlení posteľnej bielizne je naozaj skvelé, že dokáže vyžehliť niekoľko vrstiev, čo je fajn, ak žehlíte na žehliacej doske ako ja a máte preložené obliečky. Zatiaľ som skôr zo zvedavosti ako z nutnosti vyskúšala funkciu samočistenia a som naozaj spokojná - rýchle, jednoduché, účinné.

Overený zákazník Testuj.to Kamila

Zakúpený v Testuj.to

• rýchle a jednoduché použitie
  • je treba len väčší úložný priestor

Prechod z bežnej žehličky bol najlepší nápad. Parný generátor je pomerne ťažký a väčší prístroj, avšak samotná žehlička je ľahká a výborne sa s ňou pracuje. Žehlenie je veľmi rýche oproti klasickej žehličke a dokonca sa teším na ďalšie prádlo na žehlenie, odporúčam.

Overený zákazník Testuj.to Anet

• Úspora času
  • jednoduchosť žehlenia
  • Nízka hmotnosť "žehličky"
  • Skladnoť oproti konkurenčným produktom
  • Len 3 možnosti nastavenia teploty

Parný generátor Braun je pre našu domácnosť skutočným prínosom. Žehlenie je rýchle, jednoduché a precízne (zažehlence nie sú). Šaty dcérky zo syntetických materiálov boli takto krásne naposledy, keď som ich kupovala :) .
Po vyžehlení na doske sa dajú veľmi dobre "dotiahnuť" vo vertikálnej polohe na vešiaku a nehrozí poškodenie látky. Zároveň si však dobre poradí aj s kvalitnou osuškou. Údržba je veľmi jednoduchá, výrobok sa dobre skladuje a manipulácia s ním je ľahká.

Pridané: 18. februára 2022

• Veľkosť
  • ľahkosť
  • ovládanie
  • dizajn
  • rýchlosť

Parný generátor Braun CareStyle Compact je novým pomocníkom do môjho každodenného života. Bielizeň je vyžehlená veľmi rýchlo a kvalitne. Parný generátor sa ľahko a jednoducho používa, pretože nie je príliš ťažký do ruky. Vďaka svojej veľkosti sa ľahko skladuje. Keďže žehlím naozaj často, parný generátor mi veľmi uľahčil prácu.

Overený zákazník Testuj.to Ivana

• Manipulácia
  • Zamykanie žehličky
  • Textilný kábel
  • Hlučnosť

Parný generátor Braun, nie je len pekný, ale aj naozaj výkonný. Žehlenie ma baví čoraz viac, horizontálne tak i vertikálne použitie, čo veľmi oceňujem. Nádoba na vodu je akurát veľká. Zamykanie žehličky považujem za veľmi praktické, nebojím sa, že z ničoho nič spadne. Ovládanie je veľmi jednoduché a jasné.

Overený zákazník Testuj.to Martina

Pridané: 15. februára 2022

• Jednoduchá manipulácia
  • Silný výkon
  • Celková výška
  • Bez priloženého filtra

Parný generátor Braun CareStyle Compact IS2144VI ma prekvapil svojou ľahkosťou, obávala som sa manipulácie s prepojovacou hadicou medzi základňou a žehličkou, ale prekvapivo mi vôbec neprekážala. Žehlenie je veľmi jednoduché, zaoblená žehliaca plocha je úžasná a oceňujem najmä ľahkosť žehličky. Vďaka tomu je aj ľahké žehlenie vo vertikálnej polohe. Celkovo má parný generátor Braun CareStyle Compact IS2144VI moderný a veľmi vydarený dizajn.

Bravo B 4720

Bravo B 4720

Overený zákazník 4home.sk Overený zákazník

Pridané: 14. februára 2022

Zakúpený v 4home.sk

dobrý výkon

Pridané: 13. februára 2022

Zakúpený v Testuj.to

• výdrž jedného naplnenie nádoby na vodu
  • veľmi tichý
  • zámok parného generátora
  • tri režimy s výrazným rozdielom vo výkone
  • hmotnosť
  • ťažšie sa skladuje ako klasická žehlička, pretože zaberá viac miesta

Nedajte na prvý dojem, pretože na druhý si ho zamilujete. Donedávna som mala s bežnou naparovacou žehličkou len tú skúsenosť, že som do nej musela často dopĺňať vodu, bola pomerne ťažká, človek musel veľa tlačiť a jazdiť, aby niečo vyžehlil, a bolel ma z nej chrbát. Do parného generátora som vkladala veľké nádeje, ale po vybalení som váhala, či som sa rozhodla správne. Namiesto jedného kusu žehličky, naviac veľká nádoba na vodu, masívny a nepoddajne vyzerajúci kábel medzi žehličkou a parným generátorom a strach, že si na žehlenie s týmto monštrom nikdy nezvyknem. Po prvom kuse pokrčenej bielizne som však ihneď zabudla na predsudky. Čas strávený pri doske bol asi 3x kratší, žiadne opakované prechádzanie cez pokrčené kusy bielizne, o kábli medzi generátorom a žehličkou ani neviem, a tá výdrž na jedno naplnenie nádoby! Asi už nikdy úplne nedokážem oceniť, ako veľmi tento parný generátor zmení môj postoj k žehleniu, pretože odkedy ho máme doma, žehlí len môj manžel. Som nadšená!

Sencor SSI 8441VT

Zakúpený v Electronic Star

• zaberá málo miesta
  • jednoduchá manipulácia
  • skôr suší, ako žehlí
  • nastaviteľná veľkosť pre košele, tričká
  • časovač nie je veľmi presný
  • štipce na upevnenie šiat - šaty veľmi natiahnu

Po zložení zaberá veľmi málo miesta, zmestí sa do skrine. Dá sa používať aj na stole, nemusí byť položený iba na podlahe.
Šaty skôr suší ako žehlí - odporúčam šaty po praní trochu nechať schnúť, nech sú skôr len vlhké a tak ich natiahnuť na bábku. Štipce na upevnenie netreba použiť, len zbytočne natiahnu látku.
Veľmi dobrá vec pre tehotenské oblečenie, ktoré je riasené, a jemný materiál (blúzky).

Philips DST 3010/30

Philips DST 3010/30

Overený zákazník Andrea Shop Gaba

Pridané: 20. januára 2022

Zakúpený v Andrea Shop

Obdarovaný je spokojný. Poznám značkuPhilips. Odporúčam.

Tefal Pro Express Ultimate GV9581E0

Tefal Pro Express Ultimate GV9581E0

Overený zákazník www.Digital24.sk Gabriela

Pridané: 20. januára 2022

Zakúpený v www.Digital24.sk

Žehlička je ľahučká, perfektne vyžehlí viacej vrstiev, skráti dobu žehlenia, veľká spokojnosť, určite doporučujem.

Tefal FV 5697 E1

Tefal FV 5697 E1

Overený zákazník MALL.SK Lenka B.

Pridané: 18. januára 2022

• Pekný dizajn
  • Dobre žehlí
  • Trochu ťahšia do ruky, musím si ešte zvyknúť

Zatiaľ som spokojná ale používam ju ešte krátko, tak uvidím časom

Sencor SSI 6100 GR

Sencor SSI 6100 GR

Overený zákazník StavbaEU.sk Danka

Pridané: 14. januára 2022

Zakúpený v StavbaEU.sk

• žehlička mi vyhovuje, hlavne pomerne ostrý špic, ktorý sa dostane aj do najjužších častí, páči sa mi keramická žehliaca plocha, pomerne veľká nádržka na vodu , jednoduché nastavovanie teploty
  • pri preplnení nádržky občas kvapne voda

celkovo som spokojná

Tefal FV 9788

Tefal FV 9788

Overený zákazník MALL.SK Peter Bíreš

Pridané: 11. januára 2022

Zakúpený v MALL.SK

• prisiel mi uz poskodeny tovar , vymena nebola mozna

nemozem ho hodnotit vdaka Mall ...

PHILIPS GC 1742/40

PHILIPS GC 1742/40

Overený zákazník www.eletech.sk Pavol

Pridané: 29. decembra 2021

Zakúpený v www.eletech.sk

Priemerná žehlička, za priemernú cenu.

Reakcia značky Philips

Dobrý den, Pavol, děkujeme vám za recenzi napařovací žehličky.
Jsme rádi, pokud jste se žehličkou vesměs spokojený.
V případě potřeby se neváhejte obrátit na naše kolegy skrze Messenger Philips SK, případně skrze WhatsApp: +420 771 133 012 (číslo určené pouze pro textovou komunikaci).
Kolegové jsou k dispozici pondělí - pátek (8:00 - 22:00) a sobota - neděle (10:00 - 22:00). Rádi se vám budou, v případě dotazů či potíží, věnovat.
Tým Philips

Tefal FV 9845 E0 Ultimate Pure