Bosch TDA 2610 Sensixx

Rovnomerné dávkovanie pary
30 g/min
Značka kvality

• Zásobník na vodu sa neuzatvára, preto pri žehlení vyteká voda na pradlo

Produkt som vybral manželke na narodeniny.
    ten produkt odporučujem bol vyskúšaný a zatial je spokojnosť

• , zakúpené v Najlepší nákup

Tovar je super - zehlicka je lahka a je obojstranne vyuzitelna na suche, a parne zehlenie.

Typ žehličky
palladium glissée
Rovnomerné dávkovanie pary
30 g/min
Značka kvality

Príjemne prevedená naparovacia žehlička TDA2610 vyniká žehliacou plochou palladium-glissée s parnými kanálikmi a 3 zónovým usporiadaním pre optimálne rozdelenie pary a kĺzavosti. Teplotu nastavíte pomocou otočného regulátora. Rýchle a jednoduché plnenie vodou vďaka veľkému transparentnému zásobníku na vodu (290 ml). 2AntiCalc: dvojnásobná čistiaca funkcia v podobe self-clean a systémom calc ´n clean. Spotrebiteľov poteší úzka žehliaca špička, ktorá perfektne obžehlí gombík... Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

2zákazníci neodporúčajú produkt

• Zásobník na vodu sa neuzatvára, preto pri žehlení vyteká voda na pradlo

Produkt som vybral manželke na narodeniny.
    ten produkt odporučujem bol vyskúšaný a zatial je spokojnosť

• , zakúpené v Najlepší nákup

• Funguje ako má
    • Žiadnu som zatiaľ nenašiel

• žehlička je moc ľahká a nekľže
    • nemá špic,ktorý zdôrazňoval predajca

od Boschky som očakávala viac

• , zakúpené v OKAY.sk

Kvalita za rozumnú cenu

• , zakúpené v HEJ.sk

Predchádzajúce výborné skúsenosti s výrobkami tejto značky, výborné parametre výrobku za výbornú cenu. Sme veľmi spokojní so zakúpenou žehličkou, je ľahká, výborne sa kĺže, nenáročná manipulácia a obsluha.

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• - cena
    • - je ľahučká
    • - množstvo pary
    • - rýchlosť nahriatia
    • - dlhý kábel
    • ten povrch až tak moc nekĺže ako som bola zvyknutá.

Za túto cenu odporúčam, ľahučká žehlička, ktorá sa rýchlo nahreje na max. teplotu a vyrobí dostatočné množstvo pary. S kĺzaním to už nie je ktoviečo. Ja som si ju kúpila ako druhú žehličku ak potrebujem rýchlo niečo prežehliť. Na väčšie žehlenie mám parnú stanicu.

• , zakúpené v Shoppie.sk

• Žehlí jak blázen:-)
  • , zakúpené v OKAY.sk

• ľahká žehlička
    • rýchlo sa zahreje
    • veľké množstvo pary
    • zatiaľ nekvapká
    • dobrý dizajn a pekné prevedenie
    • zatiaľ nič

som spokojná - za tú cenu je to dobrý produkt, v kamenných obchodoch sú za tieto peniaze oveľa slabšie produkty.