ELECTROLUX E5SI2-4CB 0 recenzií
Naparovacia žehlička Electrolux E5SI2-4CB Care 500 s príkonom 2 300 W ponúka jednorázovú dávku pary až 100 g pre vynikajúce žehliace výsledky. Vďaka vertikálnej naparovacej... Celý popis
24,56 €
Doprava 2,5 €, Na sklade
Garantovaný nákup z Najlekaren.eu. Vždy niečo navyše Kúpiť cez Heureku Kúpiť
ELECTROLUX E5SI2-4CB
Najlacnejšie ponuky (9) ELECTROLUX E5SI2-4CB 96% (18 929×)Na sklade 1 ocenenie% Zľavový kód
Electrolux E5SI2-4CB
24,79 € so zľavovým kódom Doprava zdarma Electrolux E5SI2-4CB
95% (60 991×)Na sklade Autorizovaný predajca 2 ocenenie
ELECTROLUX E5SI2-4CB, NAPAŘOVACÍ ŽEHLIČK
ELECTROLUX E5SI2-4CB, NAPAŘOVACÍ ŽEHLIČK
90% (2 719×)Na sklade 1 ocenenie
E5SI2-4CB naparov. žehlička ELECTROLUX
E5SI2-4CB naparov. žehlička ELECTROLUX
98% (691×)Na sklade 1 ocenenie
ELECTROLUX E5SI2-4CB Žehlička (E5SI2-4CB)
ELECTROLUX E5SI2-4CB Žehlička (E5SI2-4CB)
100% (839×)Na sklade 1 ocenenie
E5SI2-4CB naparov. žehlička ELECTROLUX
E5SI2-4CB naparov. žehlička ELECTROLUX
69% (401×)Na sklade
E5SI2-4CB naparov. žehlička ELECTROLUX
E5SI2-4CB naparov. žehlička ELECTROLUX
88% (892×)Na sklade 1 ocenenie
Electrolux Care 500 Steam E5SI2-4CB (E5SI2-4CB)
Electrolux Care 500 Steam E5SI2-4CB (E5SI2-4CB)
Recenzie (0) ELECTROLUX E5SI2-4CB Hodnotenia produktu ELECTROLUX E5SI2-4CB
Zatiaľ žiadne recenzie K tomuto produktu zatiaľ nikto recenziu nepridal. Buďte prvý a pomôžte ostatným s výberom.
Popis produktu Naparovacia žehlička Electrolux E5SI2-4CB Care 500 s príkonom 2 300 W ponúka jednorázovú dávku pary až 100 g pre vynikajúce žehliace výsledky. Vďaka vertikálnej naparovacej funkcii je ideálna pre osvieženie zavesených odevov. Vybavená je zabudovaným odvápňovacím systémom, ktorý odstraňuje vápenaté zlúčeniny z vody a predlžuje tak životnosť žehličky. Jej smaltovaná žehliaca plocha s ochranou proti poškrabaniu zaručuje ľahké kĺzanie a výborné výsledky žehlenia.
Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.
Poradňa ELECTROLUX E5SI2-4CB
{"Obľúbené kategórie":[["Nadstavce ku kuchynským robotom","https://nadstavce-kuchynske-roboty.heureka.sk/"],["Cyklistické chrániče","https://cyklisticke-chranice.heureka.sk/"],["Army a lovecké rukavice","https://army-a-lovecke-rukavice.heureka.sk/"],["Garáže","https://garaze.heureka.sk/"],["Zrkadlové gule","https://zrkadlove-gule.heureka.sk/"],["Samsung OLED monitory","https://monitory.heureka.sk/f:1841:3837;42446:47577410/"],["Zvieratká Littlest Pet Shop","https://figurky-a-zvieratka.heureka.sk/f:10919:506168/"],["Detské lyžiarské ponožky","https://detske-ponozky.heureka.sk/f:23484:8603924/"],["Poloautomatické bazénové vysávače","https://bazenove-vysavace.heureka.sk/f:12442:23550656/"],["Externé disky 2,5\"","https://pevne-disky-externe.heureka.sk/f:30137:48745594/"]],"Vybrané značky":[["Žehličky Lovio","https://zehlicky.heureka.sk/f:3692:45348814/"],["Žehličky Eta","https://zehlicky.heureka.sk/f:3692:95125/"],["Žehličky Tower","https://zehlicky.heureka.sk/f:3692:46452412/"],["Žehličky Philips","https://zehlicky.heureka.sk/f:3692:6573/"],["Žehličky Clatronic","https://zehlicky.heureka.sk/f:3692:129024/"]],"Ako vybrať najlepšie":[["Ako vybrať proteínovú tyčinku?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-proteinovu-tycinku-c5325-20134/"],["Ako vybrať sladidlo?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-sladidlo-c3853-20539/"],["Ako vybrať originálnu batériu do aku náradia?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-originalnu-bateriu-do-aku-naradia-c2478-20348/"]],"Vybrané produkty":[["TESCOMA kuchynská rukavica PRESTO TONE","https://chnapky.heureka.sk/tescoma-kuchynska-rukavica-presto-tone_2/"],["Nitecore i1","https://klasicke-nabijacky.heureka.sk/nitecore-i1/"],["Minoti TIGER 7 Nohavice chlapčenské džínsové s elastanom modrá","https://dojcenske-nohavice-a-sortky.heureka.sk/minoti-tiger-7-nohavice-chlapcenske-dzinsove-s-elastanom-modra_3/"],["Hearty Food Co. Pizza so syrmi Edam a Mozzarella 300 g","https://mrazene-pizze.heureka.sk/hearty-food-co-pizza-so-syrmi-edam-a-mozzarella-300-g/"],["Kaldewei Advantage - Štvorcová sprchová vanička Sanidusch 395, 800 x 800 mm, biela - sprchová vanička, Perl-Effekt 331000013001","https://sprchove-vanicky.heureka.sk/kaldewei-advantage-stvorcova-sprchova-vanicka-sanidusch-395_800-x-800-mm-biela-sprchova-vanicka-perl-effekt-331000013001/"],["Hobby Bubble Air LED 33 cm","https://dekoracie-do-akvarii.heureka.sk/hobby-bubble-air-led-33-cm/"],["Victoria zošit A4 štvorčekový","https://zosity.heureka.sk/victoria-zosit-a4-stvorcekovy/"]],"Odporúčame":[["Apple iPhone 15","https://mobilne-telefony.heureka.sk/f:26540:34644595/"],["Apple Watch 9","https://inteligentne-hodinky.heureka.sk/f:26541:34738896/"],["Apple Watch Ultra 2","https://inteligentne-hodinky.heureka.sk/f:26541:34644606/"],["PlayStation 5","https://herne-konzoly.heureka.sk/playstation-5/"],["Lego","https://stavebnice-lego.heureka.sk/"],["Zimné pneumatiky","https://pneumatiky.heureka.sk/f:5428:13093/"],["Nábytok","https://nabytok.heureka.sk/"],["Oblečenie a móda","https://moda.heureka.sk/"]]}