Philips GC 9640/60

trochu hlucnejsia ako sme si mysleli

• , zakúpené v adeleshop.sk

• Dizajn
    • Hlučná, hrubší materiál nevyžehlí

Parný generátor som na nešťastie vybrala podľa dizajnu. Páčil sa mi a v minulosti som už mala podobný výrobok od tohto výrobcu a bola som spokojná. Tentokrát som ale veľmi sklamaná a rozmýšľam, že výrobok vrátim. Najväčšou nevýhodou je ozaj výnimočne veľká hlučnosť počas ohrievania vody. V noci v činžiaku by sa ňou žehliť nedalo, pobudilo by to aj susedov. Pritom ohrievanie sa počas žehlenia zapína každú chvíľu. Hlučné je aj zapínanie pary v rukoväti žehličky. Nedomyslené sú aj niektoré ďalšie funkcie. Celkove hodnotím generátor známou vetou: Za veľa peňazí málo muziky. Kúpiť rozhodne neodporúčam.

Typ žehličky
Naparovacia špička
Bezdrôtové
Cestovné
Eco režim

parný generátor • maximálny príkon 2 400 W • pripravený na použitie za 2 minúty • trvalá para až 140 g/min • parný ráz 480 g/min • maximálny tlak 7 bar • kapacita nádržky na vodu 1 800 ml • vertikálne naparovanie • vyberateľná nádržka na vodu • veľký plniaci otvor • otočná koncovka kábla • naparovacia špička Precision • žehliaca plocha T-ionicGlide • 1,8m kábel

• para

• vyborna