Najnovšie recenzie zo sekcie Žehličky

Rohnson R 332

Rohnson R 332

Pridané: 29. novembra 2023

Zakúpený v Alza.sk

zatiaľ som s daným produktom veľmi spokojný

Tefal FV 5696 E1

Philips GC 9682 / 80

Overený zákazník Alza.sk A

Pridané: 27. novembra 2023

Zakúpený v Alza.sk

• Výborné žehlenie, omnoho rýchlejšie ako pri žehličke.
  • Automatické nadstavenie teploty.

Vysoká cena. Keď žehlím, žehlička "vŕzga", tie plasty...
Dúfam, že to nebude nič, čo bude ovplyvňovať žehlenie a vydrží dlho.

Reakcia značky Philips

děkujeme za recenzi.
Pro prověření, zda parní generátor funguje správně, prosím, kontaktujte naši zákaznickou podporu. Ideálně, pokud máte možnost natočit krátké video, které můžeme konzultovat s našimi techniky.
Facebook/Messenger Philips Home Living (CZ či SK) nebo na telefonním čísle: (+420) 225 296 161 pro ČR a (+421) 250 112 424 pro SK.
Tým Philips DA - oddělení domácích spotřebičů

Rohnson R-342

Overený zákazník Alza.sk Ivet

Pridané: 24. novembra 2023

Zakúpený v Alza.sk

• Žehlí, spĺňa účel a zatiaľ nekvapká.
  • Oceňujem zúženú špičku žehličky, je to praktické.
  • Došla v stlačenej krabici, na žehliacej ploche chýbala ochranná fólia a žehlička bola umazaná. Priesvitná časť plastu vpredu je trocha poškriabaná.
  • Pri ukladaní do zvyslej polohy veľmi chrčí.
  • Čiernu farbu by som už nevolila, je nepraktická.
  • Pokiaľ ide o umiestnenie vývodu kábla na žehličke, mohol vy byť aspoň o 1/2 cm vyššie, lebo keď žehličku položím do zvislej polohy, tak ten vývod zavadzia a treba ho napravovať aby žehlička stála.
  • Za mňa je dosť ťažká.
  • Znova by som ju už nekúpila.

Spĺňa účel, zatiaľ nebadám funkčnú vadu ale mám pochybnosti o tom, či to bol skutočne nový alebo už rozbalený použitý produkt a časom prídem na ďalšie vady. Snáď bude v poriadku.

Philips DST 8050/20

Philips DST 8050/20

Overený zákazník Philips Eshop Lia

Pridané: 24. novembra 2023

(naposledy upravené 24. novembra 2023)

Zakúpený v Philips Eshop

• Zbytočne vyhodené peniaze, chcela som konečne dobrú žehličku, no moja 10rocna 16eurova zehli 100xlepsie... 3x prejdem po tričku a nevyzehli ho.... Strašne dlho sa nahrieva, Gombík pod ruckou zavadzia, ale nato by sa aj dalo zvyknúť. Sklamalo ma hlavne to, že nezehli ako si myslím žeby mala žehliť vyše 100eurova zehlicka

Reakcia značky Philips

Dobrý den, Lia,
mrzí nás nízké hodnocení napařovací žehličky.
Pro prověření, zda žehlička funguje správně, prosím, kontaktujte naši zákaznickou podporu. Rádi Vám použití upřesníme, případně navrhneme vhodné řešení:
Tým Philips DA - oddělení domácích spotřebičů

Tefal FV 5697 E1

Tefal FV 5697 E1

Overený zákazník Alza.sk Lindus

Pridané: 20. novembra 2023

Zakúpený v Alza.sk

• Ja mám rada Tefal žehličky, dobre žehlí.
  • Nepúšťa toľko pary. Mala som pred tým žehličku tiež Tefal. Paru som tam mala menej, ako tu a tá mi viacej pary púštalo. Tá staršia sa mi zdala byť silnejšia
Solac PV 2028

Solac PV 2028

Pridané: 19. novembra 2023

Zakúpený v Alza.sk

Zehlicka celkovo super. Pomer cena/vykon (parametre) tazko dosiahnut pri inych znackach. Zatial nie je zehlicke co vytknut. Po mojej skusenosti by som sa jedine vyhol objednaniu tovaru z externeho skladu. Zehlicka prisla sice v povodnej krabici, ale urcite bola rozbalena, mozno aj vystavena, napriek tomu, ze sme objednavali "novy tovar". Mozno aj prave kvoli tomu ma lahke poskodenie na tesneni v otvore pre napustanie vody. Nie je to katastrofa, ale zamrzi.

SENCOR SSI 0810VT

SENCOR SSI 0810VT

Overený zákazník planeo.sk Piťo

Pridané: 19. novembra 2023

Zakúpený v planeo.sk

• Trocha vyššia hmotnosť žehličky inak super
ELECTROLUX EDB 1720

Sencor SSI 8440GR

Overený zákazník MALL.SK Martin

Pridané: 13. novembra 2023

Zakúpený v MALL.SK

• Za tú cenu určite v pohode.
  • Žena tvrdí, že je ťažká.
Braun IS 2044 VI

Braun IS 2044 VI

Overený zákazník Alza.sk Ja

Pridané: 11. novembra 2023

(naposledy upravené 11. novembra 2023)

Zakúpený v Alza.sk

Je kvalitný a vysoko výkonný produkt. Už sme kupovali 2 ks ako darček. My ho už používame vyše roka a stále ako nový.

Overený zákazník Testuj.to Libuša

Zakúpený v Testuj.to

• Nemusím dávať pozor na to, čo žehlím, nemusím nastavovať teplotu.
  • NIE nič také

Myslela som si, že ma nič neprekvapí, keďže s podobnou žehličkou už mám skúsenosti. Prekvapila. Je ľahká, dobre sa drží, po prádle kĺže takmer sama. Najväčšou prednosťou je, že vôbec nemusím rozmýšľať nad tým, čo žehlím, pokojne môžem žehliť ľanovú utierku a potom hodváb a nemusím sa báť, čo sa stane.

Overený zákazník Testuj.to Lucia

• Intuitívne ovládanie
  • Krásny design
  • Krásne kĺže po prádle
  • Odvápňovací systém
  • Jednoduché dopĺňanie vody
  • Vyššia hmotnosť

Som rada za možnosť vyskúšať žehličku TexStyle 9 SI 9682 DB, po vybalení som bola najprv trochu zaskočená vyššou hmotnosťou žehličky, ale rýchlo som pochopila, že vďaka hmotnosti žehličky je žehlenie úplne jednoduché. Vďaka vyššej hmotnosti sa žehlička vlastne sama kĺže po prádle a stačí len udržiavať smer. Je to pre mňa trochu nezvyk nenastavovať teplotu, takže mi chvíľu trvalo si na to zvyknúť, ale je to skvelé na uľahčenie žehlenia. Celkové ovládanie žehličky je intuitívne a jednoduché a po dlhom čase ma začalo žehlenie opäť baviť, pretože s touto žehličkou je to naozaj jednoduché. Rozhodne ju odporúčam!

Tefal FV 2837 E0

Tefal FV 2837 E0

Overený zákazník Alza.sk Paľo

Pridané: 9. novembra 2023

(naposledy upravené 9. novembra 2023)

Zakúpený v Alza.sk

Produkt je ok cena odpoveda kvalite zatiaľ absolvovala jedno žehlenie uvidíme časom.. horšie to je s dodaním ani raz sa mi nestalo aby došiel tovar na čas.. vždy to mešká minimálne tri dni..

ETA Tiara II 3269 90000

ETA Tiara II 3269 90000

• postupné nastavenie pary
Klarstein ShirtButler Deluxe

Klarstein ShirtButler Deluxe

Overený zákazník Electronic Star P.

Pridané: 7. novembra 2023

Zakúpený v Electronic Star

• jednoduchá obsluha
  • dva nástavce - tričká, košele a nohavice
  • nastavenie času

Trochu som sa obávala, či bude panák fungovať, ale výsledok ma fakt prekvapil. Ako prvé som vyskúšala manželovu košeľu, ktorá bola strčená v bielizníku, vypraná, vysušená a pekne pokrčená. Natiahla som na panáka, trochu pokropila rozprašovačom s vodou a zapla žehlenie. Po 10-15min bola košeľa vyrovnaná, pre dokonalosť by stačilo prejsť žehličkou. Už z tohto som bola natešená, a to som potom takto vyžehlila tričká "na doma". Tiež už suché, natiahla, zapla a po pár minútach, vymenila. Cez víkend prebehol test na vypratú dávku blúzok, nešli do sušičky, ale rovno z práčky jedna po druhej najprv na panáka, potom rovno na vešiak :). Panák má aj "hrdlo", takže horúci vzduch sa dostane na límec, nie je nutné ho potom žehliť.
Nohavice som zatiaľ nevyskúšala, ale bude to určite super. Naviac, bola na produkt akciová cena, takže o dôvod tešiť sa, viac :)

Philips PSG 9050/20

Philips PSG 9050/20

Pridané: 5. novembra 2023

Super produkt, som spokojná

Overený zákazník Testuj.to Šárka

Pridané: 4. novembra 2023

• žiadne nastavenie teploty
  • veľká nádrž na vodu
  • zaoblená spodná strana žehličky
  • trošku ťažšia

Oproti mojej starej žehličke je to ozajstné žehliace nebo.
Nikdy v živote sa mi nežehlilo ľahšie.
Vďaka tomu, že sa nemusí nastavovať teplota, je žehlenie naozaj rýchle. Žehlička má tiež zaoblenú spodnú stranu a to nám umožňuje ľahký pohyb medzi rôznymi látkami.
Ešte by som chcela pochváliť textilnú šnúru, ktorá je naozaj dlhá akurát :) V porovnaní so starou žehličkou minimálne dvakrát dlhšia.

Overený zákazník Testuj.to Blanka

Pridané: 3. novembra 2023

Zakúpený v Testuj.to

• Najviac som nadšená z toho, že nemusím nastavovať teplotu a žehlička krásne a rýchlo vyžehlí každú látku.

Žehličku som si obľúbila hneď na prvý dotyk. Dobre padne do ruky, nie je ťažká. Po prádle krásne kĺže, dostane sa aj do tých najmenších záhybov. Naparovanie je tiež na jednotku. Najviac ma uchvátilo, že nemusím nastavovať teplotu a napriek tomu sa nič nespáli, nič nezostane nevyžehlené. Vyskúšala som aj funkciu zvislého naparovania a tiež som úplne spokojná.
Žehlenie nepatrilo medzi moje obľúbené činnosti, teraz sa naň teším a žehlím aj to, čo som predtým len skladala.
Tohto skvelého a účinného spoločníka odporúčam všetkými desiatimi.

Zobrazujem 81 - 100 zo 500 recenzií 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25