Najnovšie recenzie zo sekcie Žehličky

Klarstein ShirtButler Deluxe

Klarstein ShirtButler Deluxe

Overený zákazník Electronic Star P.

Pridané: 7. novembra 2023

Zakúpený v Electronic Star

• jednoduchá obsluha
  • dva nástavce - tričká, košele a nohavice
  • nastavenie času

Trochu som sa obávala, či bude panák fungovať, ale výsledok ma fakt prekvapil. Ako prvé som vyskúšala manželovu košeľu, ktorá bola strčená v bielizníku, vypraná, vysušená a pekne pokrčená. Natiahla som na panáka, trochu pokropila rozprašovačom s vodou a zapla žehlenie. Po 10-15min bola košeľa vyrovnaná, pre dokonalosť by stačilo prejsť žehličkou. Už z tohto som bola natešená, a to som potom takto vyžehlila tričká "na doma". Tiež už suché, natiahla, zapla a po pár minútach, vymenila. Cez víkend prebehol test na vypratú dávku blúzok, nešli do sušičky, ale rovno z práčky jedna po druhej najprv na panáka, potom rovno na vešiak :). Panák má aj "hrdlo", takže horúci vzduch sa dostane na límec, nie je nutné ho potom žehliť.
Nohavice som zatiaľ nevyskúšala, ale bude to určite super. Naviac, bola na produkt akciová cena, takže o dôvod tešiť sa, viac :)

Philips PSG 9050/20

Overený zákazník Testuj.to Šárka

Pridané: 4. novembra 2023

• žiadne nastavenie teploty
  • veľká nádrž na vodu
  • zaoblená spodná strana žehličky
  • trošku ťažšia

Oproti mojej starej žehličke je to ozajstné žehliace nebo.
Nikdy v živote sa mi nežehlilo ľahšie.
Vďaka tomu, že sa nemusí nastavovať teplota, je žehlenie naozaj rýchle. Žehlička má tiež zaoblenú spodnú stranu a to nám umožňuje ľahký pohyb medzi rôznymi látkami.
Ešte by som chcela pochváliť textilnú šnúru, ktorá je naozaj dlhá akurát :) V porovnaní so starou žehličkou minimálne dvakrát dlhšia.

Overený zákazník Testuj.to Blanka

Pridané: 3. novembra 2023

Zakúpený v Testuj.to

• Najviac som nadšená z toho, že nemusím nastavovať teplotu a žehlička krásne a rýchlo vyžehlí každú látku.

Žehličku som si obľúbila hneď na prvý dotyk. Dobre padne do ruky, nie je ťažká. Po prádle krásne kĺže, dostane sa aj do tých najmenších záhybov. Naparovanie je tiež na jednotku. Najviac ma uchvátilo, že nemusím nastavovať teplotu a napriek tomu sa nič nespáli, nič nezostane nevyžehlené. Vyskúšala som aj funkciu zvislého naparovania a tiež som úplne spokojná.
Žehlenie nepatrilo medzi moje obľúbené činnosti, teraz sa naň teším a žehlím aj to, čo som predtým len skladala.
Tohto skvelého a účinného spoločníka odporúčam všetkými desiatimi.

Pridané: 31. októbra 2023

• Dizajn
  • Kĺzavosť aj cez lemy a gombíky
  • Krásne žehlí
  • Zvislé naparovanie
  • Dlhý kábel

Žehlička krásne "kĺže" po oblečení, dokonca aj cez gombíky sa ľahšie žehlí. Žehlička nie je príliš ťažká a veľmi sa mi páči dizajnovo. Voda zo žehličky rýchlo mizne, ale to asi nejde ovplivniť, pretože bez pary by tak dobre nežehlila. Šnúra je dostatočne dlhá, takže nemusím stáť hneď vedľa zásuvky. Voda počas žehlenia nekvapká, čo mi pri všetkých žehličkách vždy stávalo. Zvislé naparovanie som vyskúšala, asi ho nebudem používať často, ale na niektoré typy oblečenia môže byť užitočné, takže som rada, že žehlička túto funkciu má.

Pridané: 31. októbra 2023

• Dizajn
  • Kĺzanie tam a späť
  • Nie je potrebné nastavovať teplotu

Naparovacia žehlička TexStyle od spoločnosti Braun je na prvý pohľad pekná, trochu väčšia. Nie je však ťažká do ruky a navyše krásne kĺže po bielizni. Nemala som úplnú dôveru, že sama rozpozná materiál a nastaví teplotu, ale vyžehlila som utierky a hneď potom ľahkú košeľu, všetko v poriadku. Páči sa mi aj to, ako sa kĺže dozadu.

Pridané: 30. októbra 2023

• rýchlosť nahrievania
  • hmotnosť
  • dĺžka kábla
  • niekomu môže chýbať voľba teploty

Na žehličke Braun TexStyle 9 SI 9661 VI oceňujem rýchlosť nahrievania a jej ľahkosť. Ako výhodu vidím dĺžku šnúry a ostrú špičku, vďaka ktorej môžem žehliť aj užšie miesta. So žehličkou sa ľahko manipuluje a pri použití pary nezanecháva na látke škvrny. Ovládanie je intuitívne a vďaka jej výkonu bez problémov vyžehlím aj ľanové oblečenie.

Overený zákazník Testuj.to Ivana

Pridané: 30. októbra 2023

• jednoduché ovládanie

Vertikálne a horizontálne žehlenie, teplotu vôbec nenastavujem, nastavujem len množstvo pary. žehlenie ma začalo dokonca aj baviť. Som maximálne spokojná, mám vyžehlené rýchlo a hladko. Sila pary, ktorú si môžem voliť. Najsilnejší stupeň pary je naozaj znateľný a samotné žehlenie je vďaka nemu veľmi hladké, jemné a príjemné.

Overený zákazník Testuj.to Blanka

• dizajn
  • automatické vypnutie v horizontálnej polohe
  • relatívne ťažká
  • kvapká z nej voda
  • nedá sa regulovať teplota

Žehlička má pekný dizajn. V porovnaní s inými žehličkami je pomerne ťažká. Má veľkú žehliacu plochu, čo nie je vždy výhodou. Má tupú špičku, ktorou sa človek nedostane k detailom. Pri žehlení väčších plôch voda kvapká z prednej časti po ktorej ostávajú veľké mokré škvrny na oblečení .

Overený zákazník Testuj.to Patrícia

• Technológie iCare
  • Acticlean
  • žehliaca plocha
  • sama sa vypína
  • ovládanie
  • ťažká na vertikálne naparovanie

Musím povedať, že som nečakala, že ma táto žehlička tak nadchne. Rozhodne stojí za vyzdvihnutie výkon žehličky a žehliaca plocha. Žehlí sa s ňou veľmi ľahko, kĺže po všetkých materiáloch a za pár sekúnd je hotovo. A ako bonus nemusíte nič extra nastavovať. Taktiež sa po krátkej dobe nečinnosti sama vypne, čo je veľké plus z hľadiska bezpečnosti a úspornosti. Rovnako ako funkcia ActiClean a funkcia pripomínajúca odvápnenie - tú som ešte nevyskúšala, ale veľmi sa na ňu teším. Skvelý je aj veľký otvor na dopĺňanie vody, nie je potrebná odmerka.

Sencor SSI 8440GR

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Pridané: 27. októbra 2023

Tefal FV 5697 E1

Tefal FV 5697 E1

Overený zákazník Andrea Shop Pepe.

Pridané: 26. októbra 2023

Zakúpený v Andrea Shop

• Zehli a naparuje.
Tefal FV 2838

Tefal FV 2838

Overený zákazník Alza.sk Bea

Pridané: 26. októbra 2023

Zakúpený v Alza.sk

• dobré parametre, žehlí dobre
  • tmavá nádobka, nie je vidieť hladinu vody v nádržke

Overený zákazník Andrea Shop Jana

Pridané: 25. októbra 2023

Zakúpený v Andrea Shop

Ľahučká, Dobre sa ovláda aj keď je troška hlučnejšia musíte si zvyknúť ale žehlí výborne

Hyundai SI 332

ETA 0273

Overený zákazník planeo.sk Overený zákazník

Pridané: 24. októbra 2023

Zakúpený v planeo.sk

Určite by som odporučil priplatiť si za ultra glise... žehlička sa vôbec,,nešmýka " asi pôjde rovno do koša

BATTISTELLA VAPORINO MAXI INOX EOS

BATTISTELLA VAPORINO MAXI INOX EOS

Overený zákazník Šijacie stroje patchwork Overený zákazník

Pridané: 24. októbra 2023

Zakúpený v Šijacie stroje patchwork

• Konečne perfektná žehlička, síce sa dlhšie nahrieva, ale práca s nou je lahôdka. Tým, že veľa v krajčírske dielni ozehlim som už potrebovala niečo takéto. Žehlička samotná je menšia, ale ťahšia vďaka čomu vyzehli veci naozaj veľmi dobre. Parau si regulujem sama, čiže nehrozí, žeby sa mimovolne výfukov ala. Za mňa super

Overený zákazník Testuj.to Vlasta

Pridané: 21. októbra 2023

• Farba, dizajn
  • Trochu ťahšia

Veľmi jednoduché používanie. Funkcia Icare je úžasná. Spočiatku som mala podozrenie, ale zbytočne. Žehlička naozaj reaguje na zmeny materiálu okamžite. Od froté uterákov rovno po pánske košele. Všetko perfektne vyžehlené. Žehlička ma prekvapila svojou vyššou hmotnosťou,ale pri žehlení veľmi jemne kĺzala po bielizni. Funkciu samočinného vypnutia som vyskúšala a funguje.

Philips DST 3030/70

Philips DST 3030/70